Nie wszystkie dzieci lubią czytać książki. Przyswajanie lektur szkolnych może być trudne. Aby zachęcić nastolatków do zapoznania się z fabułą, można puścić im audiobooka. Nie tylko "umili" to czas, ale również "przemyci" cenną wiedzę. Zobacz nasz ranking 10 najpopularniejszych pozycji dla dzieci i młodzieży.

Twoje dziecko nie lubi czytać lub zawsze brakuje mu czasu na dobrą książkę? Lubi literaturę i chętnie spędza z nią czas? Zaproponuj audiobooka swojemu małemu molowi książkowemu lub nawet osobie, która jest przeciwna czytaniu.

Kamień Przeznaczenia Mazurzy w podróży. Tom 3

Ciąg dalszy historii rodziny Mazurskich. Tym razem wyruszają w podróż po Europie. Jest zabawnie, ale jest też dreszczyk emocji, gdy rodzice i ich dzieci zostają wciągnięci w podejrzaną intrygę.

Miasteczko Lepkich Sosen - Tajemnica Wielkiej Stopy

Opowieść Dashe Roberts to solidna dawka rozrywki dla fanów historii o nadprzyrodzonych tajemnicach. Słuchając tej historii ma się ochotę dołączyć do Lucy Sladan, która wyjaśnia tajemnicze zniknięcia swoich sąsiadów. Zostali uprowadzeni przez UFO. Kim jest Wielka Stopa? Jak rozwiązać zagadkę, która zagraża mieszkańcom miasteczka?

Tom 11: Aloha! Tom 11: Aloha

To już jedenasty tom przygód Emi i tajnego klubu, do którego wstęp mają tylko najfajniejsze dziewczyny. Tym razem nadszedł czas na wakacyjne przygody w ośrodku windsurfingowym. Emi i Flora są na spokojnych wakacjach, kiedy natrafiają na wyrzuconego na brzeg morświna. Czas rozpocząć misję ratunkową!

Fairyland. Sekrety Smoczego Azylu

W czwartej części serii książek Brandona Mulla młodzi fani fantasy dołączą do Stowarzyszenia Gwiazdy Wieczornej, by poszukiwać talizmanów. Audiobook idealnie nadaje się do słuchania przed snem - pobudza wyobraźnię magicznymi obrazami i porywającą akcją, która jest śmiertelnie niebezpieczna.

Trylogia przygód Pompona

Pompon, mały smok w kolorze zielonym, mieszka z państwem Fisi. Domownik jest mądry, wesoły i wiecznie głodny. Podbija serca wszystkich, ale też często wpada w tarapaty. Jego historia wzruszy nawet najmłodszych słuchaczy. W przygody Pompona wprowadzi ich lektor Krzysztof Tiniec.

Podróże Guliwera

Ten klasyk literatury angielskiej od lat fascynuje kolejne pokolenia czytelników. Dzięki audiobookom młodzi ludzie mogą teraz poznać ten klasyk i wyruszyć w egzotyczną i pasjonującą podróż z Guliwerem, lekarzem okrętowym. Główny bohater zostaje wyrzucony na nieznany ląd przez gwałtowną burzę, która przerywa podróż. ....

Psierociniec. Tom 4 Kocia lista życzeń

To słuchowisko jest hitem wśród najmłodszych! Opowieść zachwyci maluchy i starsze dzieci, a także rodziców. Ma piękną fabułę, uczy o emocjach, rozwija wyobraźnię i trzyma w napięciu. To pozycja obowiązkowa w cyfrowej bibliotece każdej rodziny.

Cudaczek-Wyśmiewaczek

Aleksandra Spyra opowiada najmłodszym mądrą bajkę o skrzacie, który wyśmiewa się z dzieci i namawia je do złego zachowania. Jest mały i niewidzialny, ale kiedyś sprawiał wszystkim kłopoty. Dziewczynka podejmuje wyzwanie trzech dni bez popełnienia wykroczenia, aby położyć kres jego złym zwyczajom. Czy to możliwe? Czy uda jej się pokonać Miracle Mana?

Akademia Pana Kleksa

Książka Jana Brzechwy od lat inspiruje kolejne pokolenia młodych czytelników. Dzieci nie chcą już czytać o losach Adasia, ale chętnie posłuchają audiobooka. Zaproponuj go swoim dzieciom!

Przygody kota Filemona

Przygody kota Filemona to opowieść, która pojawiła się w świecie bajek dla dzieci w czasach, gdy efekty 3D nie były jeszcze powszechne. Przygody Kota Filemona to ciepła, pełna przygód opowieść, która jest jednocześnie spokojna i wartościowa dla najmłodszych.

Audiobooki mogą być świetnym sposobem na poszerzanie horyzontów i odkrywanie książek podczas zabawy lub podróży. To nie tylko dla Twojego dziecka. To coś dla całej rodziny!