Które ebooki cieszyły się największą popularnością wśród klientów Virtualo.pl w lipcu? Który ebook znalazł się na szczycie zestawienia? Jakie audiobooki cieszyły się największą popularnością w pierwszym miesiącu po wakacjach? Na Virtualo.pl pojawiło się zestawienie najpopularniejszych audiobooków i ebooków.

Za nami pierwszy miesiąc wakacji, który obfitował w premiery i niezwykłe wydarzenia w branży książkowej. W lipcu powitaliśmy w sklepie Virtualo.pl Wydawnictwo Znak. W sklepie Virtualo.pl dostępne będą teraz powieści Zadie, Normana i Wiesława. Wydawnictwo Znak to także świetne źródło literatury faktu i popularnonaukowej. W ich portfolio można znaleźć m.in. pełną humoru biografię wybitnego naukowca Richarda Feynmana czy wywołującą dreszcze historię farmy zwłok, która zrewolucjonizowała medycynę sądową.

Nominacje do Nagrody Bookera zostaną ogłoszone w lipcu. Clara and the Sun, powieść Kazuo Ishiguro, została nominowana w tym roku. Jest to pierwsza powieść pisarza, którą opublikował od czasu zdobycia Literackiej Nagrody Nobla w 2017 roku.

Na naszym blogu w lipcu można znaleźć kilka porad dotyczących audiobooków. W artykule Książka czy audiobook? A może nie warto się decydować? W poprzednim wpisie przedstawiliśmy badania naukowe potwierdzające wartość audiobooków. W innym wpisie polecaliśmy też najlepszych naszym zdaniem lektorów lub lektorki.

Nie zabrakło również ciekawych historii. Piotr Kościelny, z okazji premiery swojej powieści Łowca, polecił czytelnikom Bloga Virtualo.pl najciekawsze thrillery lata. Wiemy, że jesteście zainteresowani tym, co czytają autorzy, dlatego już wkrótce zamieścimy kolejne rekomendacje czytelnicze pisarzy i pisarek.

Zobacz, jakie książki cieszyły się największą popularnością w księgarni Virtualo.pl w lipcu.

Najlepsze ebooki lipca:

 1. Wybaczam ci Remigiusza Moroza
 2. Ludowa historia Polski Adama Leszczyńskiego
 3. Listy Richarda Powersa
 4. Klatka dla niewinnych, autor: Katarzyna BONDA
 5. Terapeutka B.A. Paryż
 6. Wizjer Magdalena Witkiewicz
 7. Justyna Kluge, Polka w ostatniej chwili
 8. 27 zgonów Toby'ego Obeda Joanna Gierak - Onoszko
 9. Życie seksualne rodziców Dawida Rzepeckiego i Zofii Rzepeckiej
 10. Jak zrozumieć małe dziecko Małgorzata Muial, Olga Trybel i Ewa Krogulska

Najlepsze audiobooki lipca

 1. Wybaczam ci Remigiusza Mroza
 2. Czuły przewodnik Natalia de Barbaro
 3. Ludowa historia Polski Adam Leszczyński
 4. Mitologia słowiańska Jakub Robertowski, Mateusz Werona
 5. Maria Król-Fijewska
 6. Klatka dla niewinnych Katarzyny Bondy
 7. Ułaskawienie Johna Grishama
 8. Sekretne życie drzew Peter Wohlleben
 9. Potęga podświadomości Joseph Murphy
 10. Kwestia ceny Zygmunt Młoszewski
 11. Wpływ Remigiusz Mróz